سیزده بدر نیومده ‌چقد نحسی با خودش آورد. تیتر اخبار رو که نگاه میکنم اکثرا عناوینی است که دل آدمو به درد میاره. موج بارندگی و سیل داره زندگی بسیاری از هموطنانمو مختل میکنه. غیر از آق قلا و گمیشان، چند شهر دیگه رو آب در برگرفته و خانه و کاشانه هزاران خانوار شهری و روستایی رو داره از بین میبره. خدایا گرانی و تورم و سایر مشکلات معیشتی کم بود بلایای طبیعی نیز به پکیج دردهامون اضافه کردی. رنج و مصیبتی که هموطنانم در آن گرفتار شده اند شاید غم‌انگیزترین اتفاقی است که تابحال دلم را به درد آورده  و آرامشم را به کلی سلب کرده. از خیلی چیزها توی زندگیم بی تفاوت و بی اهمیت گذشتم ولی در این یه مورد نمیتونم وجدانم را خاموش کنم و آسوده بشینم. سیل اخیر کاری کرد که به کل دردهای خودم فراموشم بشه و کل دغدغه ام کمک به هم میهنان عزیزم باشه که تمام دار و ندارشون از بین رفته و زندگیشون تبدیل به جهنم شده. هم وطنانی که در این وضعیت بحرانی نیازمند دستانی مهربان و فداکار هستند، نیازمند یاری گرم شما که این حس رو بهشون القا کنه که شما تنها نیستین. بیاییم با همدلی به کمک این عزیزان بشتابیم تا با همیاریمان، برگی زرین از تاریخ بنگاریم که در آینده از این شرایط بغرنج  به نیکی یاد کنند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش کاربردی فایل های دانشجویی و دانش اموزی Edgardo لوازم لوکس خانه Juan modiran-sanat ویستا رایانه سرزمین خنده گروه فرهنگی هنری داد وقال موسسه حقوقی و داوری دادگستر برتر آمل